Krepšelis 0
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
Kiekis
Viso
Yra0daiktai į jūsų krepšelį. Krepšelyje yra 1 prekė.
Prekės viso
Viso pristatymas  Turi būti nustatyta
Viso
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie apmokėjimo

OTDR TR600 SM 1310/1550nm Optinis Laiko Domain Reflectometer 32/30dB 3KM VFL Vaizdo Gedimo vietos nustatymo Funkcija

€903.17 €839.95
  • Bandymų bangos ilgis: 1310/1550nm
  • Diapazonas: 32/30dB

Nauja

- +

Daugiausia savybės:

Rankinės, lengvas ir patogus gabenti

38dB didelis dinaminis diapazonas

≤2m itin trumpą renginio nejautrumo zona

0.05 m aukščio atstumas rezoliucija,128k ėmimo taškų

Greitas auto matavimo,vieno mygtuko veiklos

Testas iki keturių bangų, kurių vieno vieneto

Komunikacijos šviesos patikrinti automatiškai

Nuotolinio valdymo funkcija per Ethernet

USB sąsajos, remti USB stick, ir spausdintuvas, ir tiesioginis kabelis atsisiųsti į PC per ActiveSync"

Remti Bellcore GR196 failo formatas raštu arba skaityti

Integruota ličio baterija su didelės talpos, daugiau kaip 8 valandų eksploatacijos trukmę

Integruotas Matomų gedimo nustatymo (VFL)

Dinaminis diapazonas

32/30dB, 1310/1550nm

Įvykio Nejautrumo Zona

Atstumas neapibrėžtumas

±(0,75 m + mėginio vietos + matavimo atstumas×0.003%)

Mėginių ėmimo rezoliucija

0.05,0.1,0.2,0.5,1,2,4,8,16 m

Atstumo diapazonas

0.4,0.8,1.6,3.2,6.4,16,32,64,128,256,512 km(SMF);

0.4,0.8,1.6,3.2,6.4,16,32 (MMF iš 850nm)

Impulso plotis

5,10,30,80,160,320,640,1280,5120,10240,20480 ns

5,10,30,80,160,320,640,1280 (MMF iš 850nm)

Nuostolio riba

0.01 dB

Mėginių ėmimo taškų

Iki 128k

Tiesiškumas

0.05 dB/dB

Nuostolis rezoliucija

0.001 dB

Atminties talpa

≥800traces(build-in)

≥65500traces(1GB SD laikmena)

Grupė lūžio rodiklio nustatymas

1.00000 į 2.00000 (0.00001 žingsniai)

Atstumo vienetas

km, m, kft, ft

Ekranas

640×480, 6.5 colių TFT-LCD ekranas (touch screen)

Sąsaja

USB, SD

Optinė jungtis

FC/SC/LC (universalioji jungtis)

Optinės Galios Matuoklis

Bangų diapazonas: 1270nm į 1700nm

Matavimo exfiber diapazonas: nuo -60 iki +3dBm

Matavimo tikslumas: 5% ( -10dBm, CW)

Maitinimo šaltinis

AC adapteris, 100-240V, 50/60Hz, 1,5 A

DC:19V±2V(2A)

Integruota Ličio baterija 4400mAh, veikimo laikas ≥8 val.

  • Pakuotės Dydis: 40cm x 25cm x 15cm (15.75in x 9.84in x 5.91in)
  • Pakuotės Svoris: 4.5kg (9.92lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas

Žymos: Vaizdinė Ir Gedimų Ieškiklis, gedimų lokatorius, laikas domain reflectometer, Pigūs vaizdo gedimų lokatorius, Aukštos Kokybės gedimų lokatorius, Kinija laiko domain reflectometer Tiekėjų

Panašūs produktai