Krepšelis 0
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
Kiekis
Viso
Yra0daiktai į jūsų krepšelį. Krepšelyje yra 1 prekė.
Prekės viso
Viso pristatymas  Turi būti nustatyta
Viso
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie apmokėjimo

1Pair GLC-BX-D,GLC-BX-U 1310/1550 1,25 G 3km BIDI SFP siuntimo ir priėmimo modulis

€16.47
  • Modelio Numeris: GLC-BX-D/GLC-BX-U
  • Jungtis: Singlex LC
  • DDM/DOM: Parama
  • Kilmės vieta: Guangdong, Kinija (Žemyninė)
  • Atstumas: 3km
  • Pakuotė: SFP
  • Duomenų perdavimo sparta: 1,25 G
  • Prekės Pavadinimas: EB-LINK
  • Kabelio tipas: Singlemode
  • Bangos ilgis: 1310/1550
  • Suderinamas: Cisco

Nauja

- +

1 pora GLC-BX-D,GLC-BX-U 1310/1550 1,25 G 3km BIDI SFP siuntimo ir priėmimo modulis

100% suderinama,Patikrintas geras sąlygas garantuotas

Aukštos kokybės su CE ir FCC sertifikatas,1 Metai pakeitimas ir 3 Metų garantija.

Telekomunikacijų klasės kokybė,konkurencinga kaina, tik 10% -20% originalus vieną kainomis

Produkto Būklės

Mes siūlome aukštos kokybės SFP(mini-GBIC) siuntimo ir priėmimo modulis, kuris yra 100% suderinama su orignal tie, gali visiškai pasitikėti savo pačių reikliausių LAN/WLAN programą,balso projekto ar tinklo diegimas, visi produktų atlikti 3 metų garantija ir visą techninę paramą.

Pristatymas Mes laivas visus elementus visame pasaulyje nemokamai per ekonomikos pristatymas. Visi importuoti muitai ir mokesčiai, yra atsakingas pirkėjas. Straipsniai, siunčiami į pirkėjo patvirtino, adresas nuo pirmadienio iki penktadienio (Savaitgaliais ir Švenčių netaikoma) Prašome patikrinti savo pristatymo adresą atsargiai, prieš kasos. Jei norite pakeisti adresą, pls, prašome susisiekti su mumis,Kitaip, bet keisti informaciją gali būti neatsižvelgiama, kai išsiunčiamos

PASTABA :

Prekės bus vežamos iš HK;

Laivybos laikas svyruoja nuo 3 iki 25 darbo dienas:

JAV/Main Europeancountries------10~15working dienų

Kitų šalių------15~25working dienų

Skubiai paklausa,pls rūšies pasirinkti express, kaip DHL,UPS,Fedex ir pan.

Nes sąrašas suvaržymų, mes ne įkėlimo daug daiktų.

Didmenininkams, Prašome Susisiekti su mumis Prieš Siūlymą! ! ! ! ! ! ! !

Garantija ir grąžinimas Mes teikiame 1 metų pakeitimas ir 3 metų techninės priežiūros garantijos. Mūsų garantija netaikoma netinkamai, fiziškai pažeistas, vandens sugadinimo, praradimo ar vagystės. Visi pirkimai gali būti grąžintas within14 dienų nuo pirkimo grąžinti visą arba mainų. Visi produktai turi būti originalios būklės. Prekes, kurios yra sugadintas komponentai nėra grąžinamas

Susisiekite su Mumis, Mes tikimės, kad jūs esate laimingas su mūsų produkto ir paslaugos, ir, savo ruožtu, atlygis mums su penkių žvaigždučių reitingą. Savo teigiamas grįžtamasis ryšys bus puikus encourgement mums ateities darbo. Jei jūs turite kokių nors vertingų pasiūlymų ar kokių nors problemų su mūsų daiktų ar pristatymo. Mes prašome, kad jūs su mumis iš karto prieš, jūs suteikiate mums neutralus ar neigiamas grįžtamasis ryšys. Mes atsakymą į bet kokį klausimą per 24 valandas (išskyrus atvejus, Savaitgaliais ir Atostogų metu ). Tada mes stengiamės išspręsti problemą artimiausiu metu.

Apie Mus Sveiki atvykę į mūsų Human-rights-lithuania.org parduotuvėje! Įkurta 2008,shenzhen EB-LINK technologies Co., Ltd yra pirmaujanti gamintojas, siūlantis pluošto optiniai siųstuvai-imtuvai,fiber optic patch kabelių ir optinio tinklo įranga.Jos produktai buvo pristatyti į teritorijas iš Kinijos į visame pasaulyje Mes naujus pardavėjas Human-rights-lithuania.org, tačiau su mūsų didelis komanda, pirminių šaltinių, mes pasiūlysime geriau ir geriau kokybė, Konkurencingos kainos ir apdairus paslaugos.

,

  • Pakuotės Svoris: 0.2kg (0.44lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 11cm x 7cm x 3cm (4.33in x 2.76in x 1.18in)

Žymos: sfp siuntimo ir priėmimo modulis, sfp radijo stotelė, bidi sfp, Pigūs sfp siuntimo ir priėmimo modulis, Aukštos Kokybės sfp radijo stotelė, Kinija bidi sfp Tiekėjų

Panašūs produktai