Degradavusi Lietuvos Respublika – prieš Neringą Venckienę

March 31, 2014
By HRL

Aurimas Drižius

Sunku pasakyti, ar atsirastų Lietuvoje kitas žmogus, kuris būtų labiau nukentėjęs nuo Lietuvos Respublikos, nei Neringa Venckienė. Po žiaurių kankinimų nužudytas brolis Drąsius, išprievartauta dukterėčia, kurią vėliau moteris nesėkmingai bandė apginti, tačiau po 300 ginkluotų policininkų šturmo perduota sąvadavimu įtariamai motinai. Galiausiai pačiai Neringai prikelta tiek baudžiamųjų bylų, kad jų gamintojams galėtų pavydėti net Stalinas, mėgdavęs sakyti, kad „svarbu, kad būtų žmogus, o straipsnį jam pritaikysime“. Beje, imtynių veiksmus prieš teisinę neliečiamybę turinčią teisėją ir smulkią moterį, atimant mergaitę, pademonstravo sambo čempionas, daugiau nei 100 kg sveriantis policininkas, mėgstantis graibyti pusnuoges moteris iš „Femen“ judėjimo. Keliasdešimt žmonių, kuriuose dar liko šiek tiek pilietiškumo, bandžiusių savo kūnais užtverti kelią policijai, dabar tąsomi po teismus – jiems prikelta šimtai baudžiamųjų bylų.
Manau, kad Garliavos istorija apnuogino Lietuvos Respubliką, kuri savaitgalį atšventė 10 metų NATO organizacijoje jubiliejų. Sukurta Lietuvos Respublika – tai aukštų valdžiažmogių iškrypėlių rojus, kuriame jie gali daryti kokius nori nusikaltimus – vis tiek juos apgins prokuratūra. Artūro Paulausko sukurta prokuratūros sistema iki šiol šiurpina – vienintelis jos interesas yra grobti, prievartauti turtą, ir dengti savos gaujos narių nusikaltimus. Kaip LL papasakojo buvęs VSD darbuotojas Aurelijus Beržinis, sužinojęs, kad Kauno miesto prokuroras Juozas Bagdonavičius, uždaręs į areštinę du sutuoktinius, reikalavo, kad jo naudai būtų perrašytas turtas, priešingu atveju grasino „supūdyti“, kartu su tuomečiu VRM ministru Vidmantu Žiemeliu nuvažiavo pas tuometinį generalinį prokurorą Artūrą Paulauską ir jam papasakojo apie prokurorų darbelius. „O kaip kitaip mano prokurorai gaus butus?“, – taip, pasak A.Beržinio, sureagavo dabartinis kandidatas į Lietuvos Prezidentus Artūras Paulauskas.

Beje, to pačio A.Beržinio bandymai išvalyti prokuratūros sistemą nuo nusikaltėlių baigėsi dramatiškai – Jonavos apylinkės teismo teisėjas Darius Kantaravičius pripažino A.Beržinį kaltu dėl „nepagarbos teismui“ ir pasiuntė 14 mėnesių į kalėjimą. Dar prieš tai Kauno prokuratūra jam sufabrikavo kitą bylą dėl tariamo sukčiavimo ir nuteisė pagal žinomai melagingus tariamo liudininko parodymus. Tik po kelių metų teismai pripažino, kad A.Beržinis buvo nuteistas nepagrįstai, pagal žinomai melagingo liudininko parodymus. A.Beržinis praleido kalėjime dešimt mėnesių, ir buvo paleistas tik po to, kai vienam aukštam Teisingumo ministerijos pareigūnui pažadėjo, kad sumokės 10 tūkstančių litų kyšį. Tuomet iš karto A.Beržinio bylos ėmėsi Kauno apygardos teismo pirmininkas Albertas Milinis (tas pats, kurį neva nužudyti rengėsi N.Venckienė), kuris pats save paskyrė į teisėjų kolegiją, nagrinėsiančią A.Beržinio skundą. Jo skundas buvo patenkintas, byla nutraukta, tačiau kyšio A.Beržinis už savo paleidimą taip ir nesumokėjo. Vietoj to jis per šešerius metus įrodė, kad jo suėmimas ir kankinimas buvo neteisėti ir 2010 vasarą Panevėžio apygardos teismas A.Beržiniui priteisė 60 tūkst. Litų iš Lietuvos Respublikos už neteisėtą suėmimą ir kalinimą.

„Jeigu žmonės sužinotų, kokie dalykai dedasi Kauno apygardos teisme, tai juos ten žmonės gyvus suplėšytų“, – taip A.Milinio vadovaujamos įstaigos darbą tuomet apibūdino A.Beržinis.
Savaitgalį „Lietuvos rytas“ mums pranešė, kad jis sužinojo, „kas paskatino tariamos pedofilijos skandalo kurstytoją Neringą Venckienę palikti vyrą, namus, Seimą ir sprukti į užsienį“.

„Tai ji padarė sužinojusi, kad daugiau kaip metus buvo slapta klausomasi jos pokalbių“, – skelbia portalas lrytas.lt. Lrytas.lt taip pat informavo, kad „vienas šios kadencijos Seimo narys dalyvavo pokalbyje, kai buvo tariamasi nužudyti buvusį Kauno apygardos teismo, kuriame anksčiau teisėja dirbo ir N.Venckienė, pirmininką Albertą Milinį“.

Būtent toks pokalbis, pasak lrytas.lt, vyko Garliavoje 2010-aisiais, „o jo įrašą dabar galima aptikti Generalinės prokuratūros seife“.

Kodėl “Lietuvos rytas” tik dabar prisiminė šią jau atrodo, užgęsusią istoriją, prieš porą metų jaudinančią žmonių sąžinę – ar už tokią Lietuvą žuvo sausio 13-osios aukos?
Kad “Lietuvos rytas” visą savo egzistavimą gynė šios Lietuvą užvaldžiusios mafijos interesus, niekam abejonių nekyla – užtenka prisiminti, kaip šis dienraštis “demaskavo” nužudytą VSD pulkininką Vytautą Pociūną, aprašęs, kad šis neva girtas iškrito besišlapinantis pro viešbučio langą. Beje, kaip vėliau nustatė Seimo komisija, ši informacija “Lietuvos ryte” pasirodė po to, kai dienraščio žurnalistė praleido tris valandas pas VSD šefą A.Pocių – galima įtarti, kad pati VSD organizavo savo buvusio kolegos šmeižimą. V.Pociūno nužudymas, kaip ir slaptas bandymas nuversti A.Lukašenkos režimą, kaip ir visos užsakytos žmogžudystės, kaip ir Kauno pedofilijos byla, liko neišaiškintos.
“Lietuvos rytas” dabar rašo, kad visa ši pedofilijos byla buvo išgalvota, ir tai neva patvirtino tam specialiai parinkti teisėjai. Tačiau tas pats Vilniaus apygardos teismas patrenkino N.Venckienės prašymą spręsti klausimą dėl įtarimų pareiškimo Laimai Stankūnaitei, kai teismui buvo pateikti įrodymai, kad mergaitė iš tiesų buvo prievartaujama. Prokuratūra tyliai numarino ir šį nutarimą. Galiausiai vienas nepaneigiamas įrodymas – teismo ekspertai nustatė, kad kitos prievartautos mergaitės, L.Stankūnaitės sesers Violetos Naruševičienės dukros, yra pažeista storoji žarna.
„Apklausos metu liudytojas G. Čereškevičius (teismo medicinos ekspertas) parodė, kad esant funkciškai padidėjusiai mergaitės tiesiajai žarnai, kaip viena iš tokio sutrikimo alternatyvų gali būti sąlygota lytinių santykių su mergaite per tiesiosios žarnos išeinamąją angą, – rašė N.Venckienė savo skunde teismui, – iš esmės ta pati patvirtino ir liudytojas R. Bagdzevičius 2009-10-23 liudytojo apklausos metu. Šis liudytojas taipogi patvirtino, jog pirmas mergaitės vizitas pas jį dėl tuštinimosi problemų buvo 2008-12-08, tai yra jau pradėjus šį ikiteismini tyrimą ir esant pagristai rizikai, kad mažamečių tvirkinimo bei seksualinio prievartavimo faktai gali būti išaiškinti. Šios apklausos metu liudytojas patvirtino, jog mergaitei buvo diagnozuotas lėtinis tiesiosios žarnos funkcijos sutrikimas – tiesioji žarna buvo išsiplėtusi virš amžiaus normos ribų. Kaip viena iš tokio funkcijos sutrikimo priežasčių liudytojas R. Bagdzevičius taipogi įvardijo išorinį poveikį mergaitės išangei bei paaiškino, kad nustatyti lytinio išnaudojimo požymius medicininiais tyrimais yra ganėtinai sunku. Kaip matyti iš byloje esančios 2009-11-03 specialisto išvados, joje teigiama, jog mergaitės išmatų nelaikymas gali būti (teoriškai) susijęs su vidurių užkietėjimu ar neuropsichiniais faktoriais, kurie nedetalizuojami… Reikia pripažinti, jog sunku suprasti, kokie medicininiai požymiai gali patvirtinti lytinių organų lietimą ranka. Akivaizdu, kad duodant šią specialisto išvadą, visiškai nebuvo vertinami liudytojų (gydytojų) G. Čereškevičiaus ir R. Bagdzevičiaus parodymai anie tai, kad viena iš mergaitės diagnozuotų sveikatos sutrikdymo, susijusios su išmatų nelaikymu, priežasčių gali būti lytiniai santykiai su mergaite per tiesiąją žarną“.
Toks nepaneigiamas nepilnametės prievartavimo įrodymas – išstorėjusi storoji žarna – matyt, būtų per sunkus paneigti net ir lietuviškai prokuratūrai, todėl buvo pasistengta, kad ši liudininkė tiesiog dingtų. Mergaitė buvo gražinta jos tėvui automobilių vagiui, ir išgabenta iš Lietuvos.
Kodėl aš dabar prisimenu visas šias detales? Nes ši istorija tikrai nesibaigė, ir “Lietuvos rytas” mums primena, kad prokuratūra vis dar bijo šios istorijos. Venckų šeimos budeliai tikrai stos prieš teismą. Ši šeima, tiek daug paaukojusi, bebandydama apginti mažą mergaitę, Lietuvai turėtų būti ta auka, kuri turėtų pakeisti visą politinę sistemą su jos ekscelencija Dalia Grybauskaite. Mūsų drąsioji prezidentė taip bijo tos Lietuvą užvaldžiusios mafijos, kad net Neringai Venckienei pasiguodė, kad jeigu bandytų ginti jos šeimą, “jai pasibaigtų, kaip Rolandui Paksui – būtų inicijuota apkalta”. Tačiau savo metinėje kalboje D.Grybauskaitė nė žodeliu neprisiminė apie ją užvaldžiusią baimę ir pristatė Lietuvą kaip klestinčią šalį, kuriai grasina tik rusai okupantai.
Tačiau tokios istorijos, kaip Garliavos, mums visiems įrodė, kad sausio 13-os auka sukūrė klestinčią šąlį tik saujelei valdžiažmogių, kuriems vienintele pramoga teliko tik vaikų prievartavimas. Kas gintų tokią Lietuvą?, ir kokiam reikia būti patriotui, kad pamirštum visą šios “Lietuvos Respublikos” išsigimimą, ir eitum jos ginti. Visa laimė, kad esame NATO nariai, ir amerikiečiai būtų priversti ginti šią degradavusią valstybę.
Kita vertus, nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Garliavos dėka Lietuvos Respublika demaskavo pati save – parodė, kas yra Seimas, teismai, prokuratūra, pagaliau pati Ekscelencija. Todėl šiose rinkimuose aš balsuosiu už Naglį Puteikį, kuriam bene vieninteliam Seime užteko drąsos stoti ginti prievartaujamos megaitės ir jos šeimos.

http://www.laisvaslaikrastis.lt/news/1885/53/d,detalus/

One Response to Degradavusi Lietuvos Respublika – prieš Neringą Venckienę

  1. ausra on March 31, 2014 at 11:45 am

    Geriausias straipsnis kada nors skaitytas. As lygiai tokios pat nuomonés , délto ir as tik uz Nagli Puteiki!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Fondation Princesses de Croÿ et Massimo Lancellotti - 10 Rue Faider - 1060 Bruxelles - Belgique - Droit de réponse: postmaster@droitfondamental.eu

Free counter and web stats